خانم‌ها! اگر خوشبختي پايدار مي‌خواهيد بدانيد كه‌... 

    به مردان قدرت دهيد، تا صميميت فوران كند، مرد موجودي عاشق قدرت است‌. مرد از اين كه قدرتمند باشد حظ مي‌كند. در آسمان اوج مي‌گيرد و شما را نيز همراه خود مي‌برد. از اين كه توانا باشد و يا احساس توانايي كند، لذت مي‌برد. تا وقتي به گشتن اين احساس در مردان مشغوليد، بدانيد كه تنها مي‌توانيد خواب خوشبختي را ببينيد.اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد و يا از آن انتقاد كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود. او به دنبال كسي است كه به قدرت هايش ايمان داشته باشد و حتي ضعف‌هايش را در جهت تقويت توانايي‌هايش مثبت جلوه دهد. پس مراقب باشيد و بدانيد كه‌:
    1 - اگر خودتان داراي درآمد هستيد.
    هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد. حتي اگر درآمد بيشتري داريد هرگز به روي خودتان هم نياوريد. بگذاريد همسرتان احساس كند كه همه چيز در دست اوست و اداره امور مالي خانواده به دست قدرتمند همسرتان اداره مي‌شود.
    2 - مطلقاً او را با كسي مقايسه نكنيد:
    نگوييد شوهر خواهرم دوتا خانه دارد. فلاني اينقدر درآمد دارد و تو هميشه مثل گداهايي‌. اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فكر مي‌كنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد. انتقاد دشمن صميميت است‌.
    3 - تو بي‌عرضه‌اي‌! فاتحه خواندن بر صميميت است‌.
    تو بي عرضه‌اي‌! يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن‌. هر مفهوم مشابه تو بي‌عرضه‌اي فاتحه‌اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است‌.
    4 - شوهرِ خود را حلال مشكلات بدانيد.
    مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كندو تأييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسئله است‌.
    5 - به مردان اندرز ندهيد و نصيحت نكنيد.
    مردها دوست دارند كه مشكلاتشان را به تنهايي حل كنند و اگر به شما چيزي نمي‌گويد يعني به تنهايي قادر است موضوع را حل و فصل كند و در صورت لزوم با شما در ميان مي‌گذارند. با نصيحت نكردن‌، زندگي خود را عاشقانه كنيد.
   6 - سكوت مردان را نشكنيد.
    اين اشتباه خانمهاست كه وقتي مرد ساكت است‌، مدام به سمت آنها مي‌روند و با آنها حرف مي‌زنند. اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر. سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مورد مردها اين طور نيست‌.
    7 - به مردان فضا بدهيد.
    گاهي شوهر خود را رها كنيد تا با خود خلوت كند. با دوستانش به ورزش برود و به خانوادة خود تنها سر بزند! مدام دنبال او نباشيد فضاي رها شدن‌، اين چيزي است كه آنها گاهي به آن نياز دارند. اگر به آنها اين فضا را هديه كنيد، آنها نيز به شما عشق مي‌ورزند.
    8 - مرد دوست دارد كه از او قدرداني شود.
    تشكر به مرد قدرت پرواز مي‌دهد. از هر كار كوچكي كه براي شما انجام مي‌دهد. تشكر و قدرداني كنيد تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد.
    9 - مرد بايد تأييد شود.
    توانايي‌هاي همسرتان را تأييد و مدام تأكيد كنيد او صاحب بهترين توانايي‌ها و شايسته‌ترين شوهر است و تأييد مردها يعني فوران صميميت‌.
    10 - بايد مورد اطمينان باشد.
    به او اعتماد كنيد. با اطمينان خاطر به اين كه او مي‌تواند و شما نيز مي‌توانيد به راحتي بسياري از كارها را به او بسپاريد.
    11 - مردها را تشويق كنيد.
    مرد عاشق تشويق است‌. كف زدن‌ها را فراموش نمي‌كند و پشت او زدن به علامت تشويق را حس مي‌كند. مرد، آفرين شما را تا عمر دارد به خاطر مي‌سپارد. 
    من نيز لبخند شما را بعد از اجراي اين قوانين طلايي‌، تا هميشه به خاطر دارم‌
 با تشكر از فرناز
 
 

شكسپر: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن... اگر برگشت ، از آن توست و اگر برنگشت...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آدم خوش بین: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن... نگران نباش ، بر می گردد.

آدم مشکوک: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر برگشت، از او بپرس « چرا» ؟

آدم عجول: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر در مدت زمانی معین برنگشت، فراموشش کن.

آدم صبور: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بر نگشت، منتظرش بمان تا برگردد.

آدم شوخ: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بر گشت و هنوز هم احساس میکنی دوستش داری ، باز هم به حال خود رهایش کن، این کار را مرتب تکرار کن.

بیل گیتس: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بر گشت می توانی به خاطر هزینه دوباره نصب شدن محاکمه اش کنی ، اما به او بگو که همچنان می تواند پیشرفت کند.

زیست شناس: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...او، تکامل خواهد یافت.

آمارگر: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر دوستتان دارد احتمال برگشتش زیاد است و اگر دوستتان ندارد ، احتمال ایجاد رابطه مجدد غیر ممکن است.

مامور بیمه: اگر کسی را دوست داری ، طرح را نشانش بده...اگر بازگشت با او قرارداد ببند، ولی اگر بر نگشت، دنبالش کن و هرگز تسلیم نشو!

فیزیکدان: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بازگشت، به خاطر قانون جاذبه است ولی اگر باز نگشت، یا اصطحکاک بیشتر از انرژی بوده و یا زاویه برخورد دو شیء با زاویه صحیح هماهنگ نبوده است.

ریاضیدان: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بازگشت طبق قانون 2=1+1 عمل کرده و اگر بازنگشت...

به سبک امروزی: اگر کسی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن...اگر بازگشت، از آن تو خواهد بود و اگر بازنگشت، تعقیبش کن و یا به اداره مهاجرت گزارش بده که حضورش در کشور غیر قانونی است!؟! 

/ 6 نظر / 18 بازدید
مداد سفید

سلام خوشحالم که اول شدم ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱...... کاش خانوما به اين بندها عمل کنن ولی برای آقايون هم بنويس چون من طرفدار حق مساويم... تا بعد

omidvar

(به نام خدا) سلام. خيلی وبلاگ جالبی داريد. آدم می تونه مدت ها بخونه و بخونه و بخونه... فقط بعضی وقت ها يه کمی...اگه بيشتر با محتوا بشه خيلی خوبه. ساعتتون هم واقعا باحاله. خودتون برنامشون نوشتين؟

a-t

سلام ، به خاطر شما و باقي دوستان، وبلاگ "رمان سينما" به روز مي شه! منتظريم، هر روز!

ناهید

سلام....جالب بود ...من از نظر آدم خوش بین خوشم میاد. زیاد بود همشو نتونستم بخونم آفلاین میخونم.من آپ شدم بدو بیا

siavash

سلام وبلاگت خيلی قشنگه

مداد سفید

سلام ... ممنون از اینکه تو مطلب قبلی ما رو همراهی کردین ...این دفعه هم آپ کردم با یه موضوع متفاوت ( " یادمان باشد که همه ما روزی خواهیم رفت " ) حتما ببینید و نظرتون رو به ما بگید ...قسمت خبرنامه هم راه افتاد ایمیل خودتونو بزنید تا هر موقع آپ شدیم شما با خبر بشید ... منتظر حضور گرمتان هستیم ...