دی جی علی گيتر: دو آهنگ جديد و آلبومش ( نقل قول شده از جند سايت ديگر )

 

گوشاتونو بگيرين سوسمار اومد. دو ماه پيش با DJ ALIGATOR ( به شوخی ترجمه اش کرديم علی گيتر) که در سوئد زندگی می کنه مصاحبه کرديم و کلی جرايد (بدون اجازه ) چاپش کردن. علی مواسات دکترای موسيقی داره ولی عشقش به موسيقی روز کاملا کشيدتش به موسيقی الکترونيک . بعد از آهنگ “ WHISTLE SONG” در اروپا شهرت زيادی پيدا کرد و ديگه افتاد توی دور هنرمندای معروف اروپا.
20041119160837djaligator-6.jpg

حالا از شانسش وسط يکی از مصاحبه های تلويزيونيش من شروع کردم بهش زنگ زدن. !صد بار زنگ زدم. علی بالاخره بهم زنگ زد و خيلی خونسرد و با ادب گفت که ببخشيد من وسط مصاحبه بودم. حالا بقيه اش چی شد . . .

بهزاد از بی بی سی : درود علی، آقا خيلی وقته که ازت بی خبريم. از مصاحبه آخرمون دو ماهی ميگذره تقريباً!
دی جی علی گيتر: راستش من توی اين مدت آلبوم جديدم رو تموم کردم و جاهای مختلف هم برنامه داشتم. ويدئو جديدم رو برای آهنگ جديدم (" گوشها تو بگير")توی اسپانيا فيلمبرداری می کردم.

اين ويدئو کی پخش ميشه؟
فکر کنم تا يک هفته ديگه توی شبکه ها نشونش بدن.

20041119160701djaligator-1.jpgصحنه های اين ويدئو چيه؟

چون آهنگ رقصيه، بيشتر دختر و پسرهايی که توش هستن،توی آب وايسادن و می رقصن.
بعد من توی يک ماشين پورشه دارم اينور اونور ميرم. خيلی ويديو ی قشنگی شده.

به ماشين کورسی پورشه رسيدی يا که هنوز آرزوش رو داری؟
فعلاً که آرزو هست! حالا ببينيم اگه خدا بخواد کی بهش برسيم!

بعضی از بچه ها ميگن آلبوم جديدت رو تو ايران دارن! موضوع چيه؟
نه! ممکنه آهنگ جديد من يعنی "Protect your ears" رو داشته باشن. چون يک هفته ای هست که روی اينترنت اومده. علتش هم اينه که شرکت هايی که آهنگ های من رو ميدن بيرون، مجبورن يکی دو هفته قبل از پخش آهنگ اونها رو به راديو ها و DJ ها بدن که درباره آهنگ های جديد تو برنامه هاشون صحبت کنند.

20041119145146st_petersborg_2003_10.jpg


ولی متاسفانه بعضی از اون ها کلک می زنن و آهنگها رو می ذارن روی اينترنت و همه مردم از اون استفاده می کنند! خيلی ها به خود من هم ايميل می زنم و ميگن که ما آلبوم جديد تو رو در ايران داريم!

اين همش شايعه است. کاری که بعضی ها توی ايران می کنند اينه که آهنگ های اشخاص ديگه رو بر می دارن و به اسم من می کنند و خودشون يک سی دی درست می کنن و به اسم آلبوم جديد DJ Aligator می فروشند! اگر دوستان به سايت من بيان، اونجا نوشته که هر آهنگ جديدی که من ميدم بيرون، اگر توی وب سايت من نوشته نشده باشه، يعنی اون آهنگ قلابیه!

20041119144927moscow_2004_08.jpg


راستی اسم اين آهنگ چرا هست "Protect your ears" که ميشه " گوشاتونو بگيرين " ... ؟
به خاطر اينکه توی آهنگ يک صدايی هست که دو سه بار توی اين آهنگ مياد که خيلی صدای قوی و گوش خراشيه! مخصوصاً وقتی توی کلاب ها پخش ميشه و اگر کسی نزديک بلندگوها ايستاده باشه و اين آهنگ بلند پخش بشه، امکان داره که ديگه ... الان اين آهنگ توی دانمارک جزو ۵ آهنگ برتره و در روسيه و اروپای شرقی جزو ۳ آهنگ برتر.

چطور آهنگ تو و سبک الکترونيک توی اروپای شرقی و روسيه مد شده؟ چون با آرش هم که صحبت می کردم گفت که توی روسيه و اروپای شرقی آهنگش شماره يک شده!
راستش خودم هم نمی دونم! برای اينکه آهنگ هايی که سه يا چهار سال پيش در اروپا ، دانمارک و سوئد بيرون دادم، اونها تازه الان تو روسيه گل کرده. فکر کنم به خاطر اينکه مردم روسيه تازه چشم و گوششون برای اين سبک موزيک باز شده. بخصوص که آهنگ " داوای داوای " رو با يک خواننده روس ضبط کردم. اينهم کمک کرد که منو بيشتر تو روسيه بشناسن.

20041119144840dubai_2004_09.jpg


يک جاهايی توی آهنگ "Protect your ears" ميگی اگر اين آهنگ گوشتون رو اذيت می کنه سن شما زيادی بالاست. اگر اذيت نمی کنه سن شما زيادی پايينه! جريان چيه؟
بعضی ها مثل پدر و مادرم و فاميل ها وقتی آهنگ های من رو گوش ميدن، ميگن "وای اين چه آهنگيه!؟ خيلی سر و صدا داره!" به خاطر همين من توی اين آهنگ گفتم اگر اين آهنگ برای شما گوش خراشه، نشون اينه که ديگه پير شدين!

(ولی خودمونيم خيلی صدای اون تيکه گوش خراشه . مخصوصأ هم اعصاب خورد کن درستش کرده که همه رو پير کنه!!!)

بهزاد: اين صدای کلفت توی آهنگ ها صدای خودته؟
دی جی علی گيتر: بله. خودم هستم!

20041119160743djaligator-2.jpg


در اين دو ماه که مصاحبه تو رو در سايت بی بی سی چاپ کرديم خيلی ها در جاهای مختلف اون رو کپی کردند. می خوام ببينم اين کار آيا به نفع تو شده و اينکه بچه ها بيشتر باهات تماس می گيرن؟
خيلی. مخصوصاً از پارسال که ، کنسرت اولم رو در دوبی دادم، ارتباطم با ايرانی ها خيلی بيشتر شد. ولی بعد از مصاحبه با شما ديگه غوغا شد. و خيلی برام فايده داشته و از همه شون ممنونم.

پس آلبوم جديدت هم به زودی مياد بازار. کی منتظرش باشيم؟
اين آلبوم آخرای ماه مارس و وسطهای ايام نوروز به بازار مياد. توی اين ايام هم من چند تا کنسرت دارم که يکی از اونها با آرش در دوبی خواهد بود، تاريخ ۲۵ مارس (۵ فروردين).

ْراستی تا يادم نرفته، من يک Remix برای يک گروه دانمارکی به اسم Infernal درست کردم که اين Remix من نامزد بهترين Remix سال در دانمارک شده. در ماه آوريل يک جشن در دانمارک هست و در اون جشن می بينيم که من می تونم برنده اين جايزه بشم يا نه!
اسم اين آهنگ هم هست "From Paris to Berlin" ...

اگه این جایزه رو بردی دیگه می خواهیم تو رو با ماشین پورشهPORSCHE توی خیابون ببینیم ها!
حتمأ. میام بوق می زنم.

20041119145248ukrain_2003_10.jpg
/ 0 نظر / 2 بازدید