فال اين هفته

vaduren.gif فروردين ماه : برای تغيير خانه ، زمان خوبي را برگزيده ايد . خوشبختانه آرزوهای شما پشت سر هم بر آورده خواهد شد . يکي از دوستان قديمي را ملاقات ميکنيد و به راز بسيار مهمي پي خواهيد برد .
oxe.gif ارديبهشت ماه : به سلامتي خود بيشتر توجه کنيد و اگر لازم است ، به مسافرتي کوتاه برويد . در قبول مسئوليتهای تازه ، خيلي دقت کنيد و بي گدار به آب نزنيد . چهارشنبه دلپذيری در راه است .
tvillingarna.gif خرداد ماه : در هفته آينده تصميم مهمي خواهيد گرفت که مستقيما" با آينده شما ارتباط دارد . روزهای سخت و دشوار را خوشبختانه پشت سر گذاشته ايد ، در اين هفته سندی مهم را امضاء خواهيد کرد .
kraftan.gif تير ماه : در هفته آينده خبر خوشي خواهيد شنيد که موجب خوشحالي شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز برويد . با احتياط در انجام کارهايتان عمل کنيد تا موفق شويد . يکشنبه آرام و دلپذيری خواهيد داشت .
lejonet.gif مرداد ماه : همه ميدانند که دنبال اين هستيد تا تغييری در زندگي خود ايجاد کنيد ولي بهتر است پيش از آغاز هر کاری ، اطراف و جوانب آن را بدقت بررسي کنيد . يکشنبه ای خوشحال کننده در راه داريد .
jungfrun.gif شهريور ماه : اگر احساس ميکنيد که بايد تغييری در زندگي تان بدهيد ، تامل نکنيد . فرصت خوبي است برای نشان دادن قابليت و استواری شما . سه شنبه ای آرام و خوب در راه داريد ، مواظب سلامت خود باشيد و به خانواده خود بيشتر توجه کنيد .
vagen.gifمهر ماه : حالا همه مشکلات شما در حال حل شدن است ، بي جهت احساس نگراني و اضطراب ميکنيد ، کمي صبر و تحمل داشته باشيد تا به مقصودتان برسيد . جمعه دلپذيری در انتظارتان است .
skorpionen.gif آبان ماه : درست است که هميشه به خود متکي بوده ايد ولي اين دليل نميشود که از راهنمايي های ديگران فرار کنيد ! برای تشکيل زندگي جديد شتاب به خرج ندهيد . دوشنبه دلنشيني در راهست .
skytten.gif آذر ماه : اعتماد به نفس و مهرباني شما ، زبانزد همگان است . سعي کنيد به همين نحو زندگيتان را بگذرانيد . چند ديدار دلنشين خواهيد داشت . احتمال دارد به سفری کوتاه برويد .
stenbocken.gif دی ماه : انجام تعهدات خود را به تعويق نيندازيد و در مارها تعلل نکنيد ، بگذاريد ديگران هم از امکاناتي که در اختيار شما است بهره ای ببرند . ممکن است برای حل يک مشکل بزرگ خانوادگي به داوری بنشينيد . دوشنبه خوبي در راه داريد .
vattumannen.gif بهمن ماه : اين طور به نظر ميايد که در درگيريهای چند روز اخير . پيروزی با شما بوده است . برای بهرهوری هر چه بيشتر از اين موفقيت ، برنامه های مالي و خانوادگي خود را تنظيم کنيد . جمعه دلنشيني در راه داريد .
fiskarna.gif اسفند ماه : در هفته آينده خبر خوشي خواهيد شنيد که موجب خوشحالي شما خواهد شد . ممکن است به سفری دور و دراز برويد . با احتياط کارهايتان را انجام دهيد تا موفق شويد . يکشنبه آرام و دلپذيری خواهيد داشت

/ 5 نظر / 16 بازدید
سهیل

سلام گرم به حميدرضا عزيز و مريم خانم عاليه ممنونم

Fereshte

سلام. سلام خوبين؟... فال اين هفدتون حرف نداشت... من بهمنيم و دقيقا راجعبش درست گفته... دسته شما هم درد نکنه که اين مطالب رو اينجا نوشتيد... در ضمن وبلاگه خیلی قشنگی دارید... همیشه موفق باشید... قربونه شما. شاد باشيد.

sara

سلام...وای خيلی ذوق کردم بلاگتون رودیدم خيلی جالبه!!!ديگه فکر کنم مشتری شم هميشه...

مريم

سلام بلاگ جالبی داريد.ممنون که به من سر زديدسر بلند باشيد.

saba

سلام ممنون که سر زديد......ای کاش همون طور که نوشتيد باشه...در مورد من حد اقل...يا حق......